A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba nastał kryzys w Rosji, bo coraz mniej szmalcowników protestuje. PS: ciekawe, czy ci szmalcownicy to potomkowie tych, którzy dla paru groszy oddawali Niemcom naszych starszych braci w wierze? Szmalcownictwo jest dziedziczne?
Ich argumenty to ruskie ruble. Tylko się zdziwią, ile one są warte, gdy pójdą je wymienić do kantora.
Jaka wielka ilość protestujących???? popatrzeć na nich to wzięli ich z Discovery????
A gdzie byli Ci ekolodzy jak gówno płynęło Wisłą i wpłynęło do Bałtyku ? Ktoś coś słyszał wtedy o protestach ekologów ? Gdzie byli jak budował się pałac w Puszczy Noteckiej na terenach "NATURA 2000" Ja jedynie słyszałem głosy rolników, co się bali o swoje zwierzęta, które pasą się w pobliżu rzeki. .. EKOTERRORYŚCI, a nie ekolodzy.
Cwane gapy. Zajeżdżają wariatkowem, ale to pozory, pengę liczyć potrafią.
Chętnie obejrzę jak ich rozwalcowują, Portel musicie tam być:)
Niech Ci Eko Bolki jadą do Warszawy i molestują Trzaskowskiego o gówno ciąg.
Ja też jestem pro ekologiczny,ale tu to już przeginacie,kto was nasłał zajmijcie się ściekami w Wiśle,płonącymi wysypiskami i plastykiem w lasach,jesteście żaaaaałoooośni
nasłał ich elblaski wichrzyciel jurek wcisla. To ten co jezdzil do krynicy morskiej i robil wiece antyprzekopowe. Niestety rzesza durni ponownie wybrala go do senatu.
niech im dadzą po kilka złoty na lody i będzie spokój, przecież są sprzedajni czego dawali nie jednokrotnie dowody przy stawiani anten GSM, typowa zagrywka polityczna złodziejaszków z PO
Mnie zawsze intrygują Ci ludzi "obrońcy danej sprawy", bo są to dorośli ludzie, a potrafią po ileś dni spędzać w jakimś tam miejscu przywiązani do drzewa i tu zawsze nasuwa się moje pytanie czym oni zajmują się na co dzień? czy oni pracują ? Bo za płacą rachunki. .. z czego żyją ?