UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam czasy, gdy w Krynicy Morskiej długo nie było oczyszczalni ścieków. Później została wybudowana za pieniądze wszystkich mieszkańców województwa elbląskiego. Widzę, że dziadygi myślą tak jak górale - tylko dutki.