UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pamiętam czasy, gdy w Krynicy Morskiej długo nie było oczyszczalni ścieków. Później została wybudowana za pieniądze wszystkich mieszkańców województwa elbląskiego. Widzę, że dziadygi myślą tak jak górale - tylko dutki.