A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Złota polska jesień. Gratulacje dla Michała Skroboszewskiego. Świetne zdjęcia
O 15.20 już 3 promile alkoholu? Zazdroszczę. Nie musi pracować.
Wiesiek.trzymaj.sie.
Dlatego iz po pijaku cyklista ma olsnienie I wie jakie niebezpieczenstwo tworza DLA niego trzezwi kierowcy na drodze,dlatego uciekaja na chodniki,zreszta ja tez tak czynie.Garbusiarz cyklista
Ja tam zamykam oczy I jadeeeee.Garbusiarz cyklista
Brat Najsztuba I Cimoszenki.Garbusiarz cyklista
Przyjeżdżajcie policjami na wioski to będziecie mieli więcej takich "wesołych" wiadomości !!!!! Piractwo drogowe też na wioskach ma się dobrze, tylko trochę więcej zaangażowania !
Przyjeżdżajcie policjanci na wioski, to będziecie mieli więcej takich "wesołych" wiadomości !!!!! Piractwo drogowe też na wioskach ma się dobrze, tylko trochę więcej potrzeba zaangażowania !
Uff. A już myślałem, że znów ukarzą kierowcę, za to, że nie pomyślał za rowerzystę :)
@Sasiad - Jak jesteś taki mądry to powiedz kierowcy pojazdu kto mu naprawi wyrządzone szkody. Rowerzysta pijany czy nie nie ma obowiązku posiadania uprawnień do kierowania pojazdem ani też nie ma obowiązku wykupowania ubezpieczenia OC. Każdy kierowca niezależnie od sytuacji jeżeli jest pijany jest z automatu winien powstałego wypadku, każdy kierowca jest karany za brak ubezpieczenia OC. Gdzie tu równość i sprawiedliwość, każdy rowerzysta jako uczestnik ruchu powinien posiadać OC i kartę rowerową a ponadto powinien wykonywać okresowy przegląd roweru.