UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyjeżdżajcie policjami na wioski to będziecie mieli więcej takich "wesołych" wiadomości !!!!! Piractwo drogowe też na wioskach ma się dobrze, tylko trochę więcej zaangażowania !
a1b23
Przyjeżdżajcie policjami na wioski to będziecie mieli więcej takich "wesołych" wiadomości !!!!! Piractwo drogowe też na wioskach ma się dobrze, tylko trochę więcej zaangażowania !
a1b23