Wybrany wątek opinii
To że rowerzysta był pijany to pierwsza kwestia ale czy na pewno jemu powinno przypisać się winę za te zdarzenie. .. .Wina za kolizje została mu przypisana tylko dlatego że kierowca opla był trzeźwy i tylko jego zeznania zostały wzięte pod uwagę.
Do moderacji
Odpowiedz
5
12
@Sasiad - Czytałeś ze zrozumieniem? Chyba nie. Kierowca chciał ubniknąć zderzenia, ale ten pijany mu na to nie pozwolił.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Tak sie stalo, że rowerzysta potwierdził wersję kierowcy więc radzę nie siać zamieszania
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Sasiad - Jak jesteś taki mądry to powiedz kierowcy pojazdu kto mu naprawi wyrządzone szkody. Rowerzysta pijany czy nie nie ma obowiązku posiadania uprawnień do kierowania pojazdem ani też nie ma obowiązku wykupowania ubezpieczenia OC. Każdy kierowca niezależnie od sytuacji jeżeli jest pijany jest z automatu winien powstałego wypadku, każdy kierowca jest karany za brak ubezpieczenia OC. Gdzie tu równość i sprawiedliwość, każdy rowerzysta jako uczestnik ruchu powinien posiadać OC i kartę rowerową a ponadto powinien wykonywać okresowy przegląd roweru.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
lekarz sie kłania
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@kriskris - Ale wina rowerzysty ok. ale z tym oc i badaniami tech przesadziles
Do moderacji
Odpowiedz
0
0