Wybrany wątek opinii

To że rowerzysta był pijany to pierwsza kwestia ale czy na pewno jemu powinno przypisać się winę za te zdarzenie. .. .Wina za kolizje została mu przypisana tylko dlatego że kierowca opla był trzeźwy i tylko jego zeznania zostały wzięte pod uwagę.
Sasiad (2019.10.15)
@Sasiad - Czytałeś ze zrozumieniem? Chyba nie. Kierowca chciał ubniknąć zderzenia, ale ten pijany mu na to nie pozwolił.
Hmm...2 (2019.10.15)
Tak sie stalo, że rowerzysta potwierdził wersję kierowcy więc radzę nie siać zamieszania
Swiadek 2 (2019.10.15)
@Sasiad - Jak jesteś taki mądry to powiedz kierowcy pojazdu kto mu naprawi wyrządzone szkody. Rowerzysta pijany czy nie nie ma obowiązku posiadania uprawnień do kierowania pojazdem ani też nie ma obowiązku wykupowania ubezpieczenia OC. Każdy kierowca niezależnie od sytuacji jeżeli jest pijany jest z automatu winien powstałego wypadku, każdy kierowca jest karany za brak ubezpieczenia OC. Gdzie tu równość i sprawiedliwość, każdy rowerzysta jako uczestnik ruchu powinien posiadać OC i kartę rowerową a ponadto powinien wykonywać okresowy przegląd roweru.
(2019.10.16)
lekarz sie kłania
kriskris (2019.10.17)
@kriskris - Ale wina rowerzysty ok. ale z tym oc i badaniami tech przesadziles
kriskris (2019.10.17)
Powrót do komentarzy