A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jednoślady to som gady
pasożyt socjalista się odezwał
Problem ma kierowca, pokrycie szkód jedynie droga sądowa.
@plutonowy - O ile nam wiadomo to PO-wcy są bezkarni i zawsze uniewinniani !!! Co ty plecierz, mało masz przykładów w ciągu ostatnich paru lat???
lekarz sie kłania
@kriskris - Ale wina rowerzysty ok. ale z tym oc i badaniami tech przesadziles