46
15.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jednoślady to som gady
somsiad gada (2019.10.16)

info

0  
  0
pasożyt socjalista się odezwał
(2019.10.16)
Problem ma kierowca, pokrycie szkód jedynie droga sądowa.
IKIV (2019.10.16)

info

0  
  0
@plutonowy - O ile nam wiadomo to PO-wcy są bezkarni i zawsze uniewinniani !!! Co ty plecierz, mało masz przykładów w ciągu ostatnich paru lat???
Chorąży (2019.10.16)
lekarz sie kłania
kriskris (2019.10.17)
@kriskris - Ale wina rowerzysty ok. ale z tym oc i badaniami tech przesadziles
kriskris (2019.10.17)