UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyjeżdżajcie policjanci na wioski, to będziecie mieli więcej takich "wesołych" wiadomości !!!!! Piractwo drogowe też na wioskach ma się dobrze, tylko trochę więcej potrzeba zaangażowania !

a1b23

Anuluj