A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Taki Gość - ma klopoty z piciem, moze zonaty
może dlatego, że zna pijanego rowerzystę osobiście? może chciał oddać rower? pomyślcie czasem
Policjanci ukarali go dwoma mandatami po 500 zł, za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu i za doprowadzenie do wypadku- oraz zatrzymali prawo jazdy (kartę rowerową). Rowerzyście grozi 3 letni zakaz prowadzenia rowerów.
A teraz kolgeo z Opla przed tobą batalia sądowa z pijakiem o zwrot kosztów naprawy auta, bo wątpię żeby pijius miał OC. Powodzenia.
Po tej drodze nie tylko jeżdżą pijani rowerzyści ale też kierowcy
Ludzie piszecie takie bzdury a nawet nie wiecie jak bulo.
Ludzie piszecie takie bzdury a nawet nie wiecie jak bulo.
Ludzie piszecie glupoty a nie macie pojecia jak bylo na prawde. Zastanowcie sie za nim cos napiszecie. Niech kazdy zacznie od siebie Nie pozdrawiam!!!
Przetłumaczy ktoś to na polski?
Trzeźwość to jedno, a przynależność partyjna, to drugie. Pislamista będzie uniewinniony?