Wybrany wątek opinii

A po chodnikach w Elblągu ilu nagazowanych procentowo jeździ rowerami .
(2019.10.15)
Dlatego iz po pijaku cyklista ma olsnienie I wie jakie niebezpieczenstwo tworza DLA niego trzezwi kierowcy na drodze,dlatego uciekaja na chodniki,zreszta ja tez tak czynie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.10.16)
Powrót do komentarzy