Wybrany wątek opinii
A po chodnikach w Elblągu ilu nagazowanych procentowo jeździ rowerami .
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
Dlatego iz po pijaku cyklista ma olsnienie I wie jakie niebezpieczenstwo tworza DLA niego trzezwi kierowcy na drodze,dlatego uciekaja na chodniki,zreszta ja tez tak czynie.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
3
1