UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego iz po pijaku cyklista ma olsnienie I wie jakie niebezpieczenstwo tworza DLA niego trzezwi kierowcy na drodze,dlatego uciekaja na chodniki,zreszta ja tez tak czynie.Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj