UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego iz po pijaku cyklista ma olsnienie I wie jakie niebezpieczenstwo tworza DLA niego trzezwi kierowcy na drodze,dlatego uciekaja na chodniki,zreszta ja tez tak czynie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
Dlatego iz po pijaku cyklista ma olsnienie I wie jakie niebezpieczenstwo tworza DLA niego trzezwi kierowcy na drodze,dlatego uciekaja na chodniki,zreszta ja tez tak czynie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1