UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sasiad - Jak jesteś taki mądry to powiedz kierowcy pojazdu kto mu naprawi wyrządzone szkody. Rowerzysta pijany czy nie nie ma obowiązku posiadania uprawnień do kierowania pojazdem ani też nie ma obowiązku wykupowania ubezpieczenia OC. Każdy kierowca niezależnie od sytuacji jeżeli jest pijany jest z automatu winien powstałego wypadku, każdy kierowca jest karany za brak ubezpieczenia OC. Gdzie tu równość i sprawiedliwość, każdy rowerzysta jako uczestnik ruchu powinien posiadać OC i kartę rowerową a ponadto powinien wykonywać okresowy przegląd roweru.