Pijany rowerzysta wjechał w opla
(fot. Michał Skroboszewski)
Do groźnego wypadku doszło dzisiaj około godz. 15.20 na lokalnej drodze w okolicach Huty Żuławskiej. Pijany rowerzysta wjechał pod nadjeżdżającego opla. Wskutek zderzenia mężczyzna złamał nogę, został odwieziony do szpitala. Jak się okazało, miał 3 promile alkoholu w organizmie. Zobacz zdjęcia.