64
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Parafrazując słowa tego człowieka napisze tak " wyborcy powiedzieli sprawdzam" i sprawdzili Platformę Obywatelską co widać w głosowaniu! Dopóki nie będzie rozliczenia Referendum i przeproszenie wielu osób w Elblągu to równia pochyła czeka PO w Elblągu! Po tym wielkim ":sukcesie" pora na zmianę przewodniczącego PO oraz całego Zarządu i najważniejsze odsunięcie szare eminencje i wszystkich skompromitowanych prawda?
Kat_Na_Idiotów (2019.10.14)

info

9  
  1
Panie Boże mam nadzieję że ten Wcisła i ta Gelert nie wejdą do parlamentu, błagam!!!!
(2019.10.14)

info

11  
  1
a w której to knajpie był te sztab wyborczy kłamczuchów, gdzie on spożywali ośmiorniczki wczoraj?
(2019.10.14)

info

10  
  0
on i Gelertowa powinien oddać całą kasę którą brał przez 4 lata, nic nigdy nie zrobili dla miasta. tylko paplanina, i na dwa miesiące przed wyborami pojawiali się i chrzanili dyrdymały aby tylko się pokazać, a ona bierze jako dyrektorka szpitala 19 tysięcy pensji miesięcznie i nic nie robi, a synuś jej ma parkingi wokół szpitala
(2019.10.14)
Nie powiedziałem "sprawdzam" tylko "wynocha"
Janusz7 (2019.10.14)

info

6  
  0
Opozycja odniosła sukces. .. dostali się do Sejmu. Sukces tym większy, że osiągnięty praktycznie bez programu i sensownego wskazania drogi dla Polski i Polaków na najbliższe lata. PARTIA odniosła sukces, bo obietnicami kupiła sobie głosy wyborcze zdecydowanie poszerzając swoją bazę wyborczą. .. Pozostałe partie też odniosły sukcesy. .. To kto przegrał. .. ? Polska i znaczna część Polaków. .. zwłaszcza ci uczciwi. .. Ci. którzy nie mogą kręcić, oszukiwać ani liczyć na bonusy w rodzaju pińset plusów, którzy nie mają wujka w PARTII. .. To Oni zapłacą za neobolszewicki program PARTII. .. Za pińset plusy, za galopującą płacę minimalną nie powiązaną z efektywnością gospodarczą, za przenajświętszy program PPK, w którym zarabiając 7 000 brutto i odkładając przez 35 lat możemy liczyć na 1135 ZŁ EMERYTURY miesięcznie przez 20 lat. .. a potem możemy spokojnie odejść z tego świata albo żyć i balować za ciężkie pieniądze od umiłowanego ZUSu. .. a ilu popierających PARTIĘ zarabia owe 7 000 zł brutto. .. ? Zwycięzcom i ich wyborcom należą się gratulacje. ..
GłębokaMyśl (2019.10.14)

info

0  
  8
Jakie sprawdzam czuje sie pan dobrze. Pokazali was srodkowy palec i opowiedzieli sie za zmianami ktore wprowadzilo PIS. TVN Polsat GW celebryci nie pomogli. Za 4 lata bedzie gorzej.
1234 (2019.10.14)

info

8  
  0
Dla nich nie liczy się zwykły Obywatel, tylko wynik wyborczy aby dorwać się na kolejne 4 lata do koryta.
(2019.10.14)

info

6  
  0
Wcisła, szkoda że ty nie wiesz tego, że to byt określa świadomość, a nie system polityczny. Tak walczycie o demokrację, że poraz kolejny przegraliście wybory. Następnym razem idzie do wyborów z dwoma tenorami i jednym mezosopranem, a sukces murowany. Bo co kupą to jednak kupą.
(2019.10.14)

info

9  
  0
Opozycja nadal na garnuszku społeczeństwa i kolejne cztery lata laba i słodkie lenistwo. Klawe jest życie " opozycji " w naszym kraju. Ale i ciekawi ludzie w nim mieszkają. , że o ich preferencjach wyborczych z litości nie wspomnę.
(2019.10.14)

info

8  
  0