UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Parafrazując słowa tego człowieka napisze tak " wyborcy powiedzieli sprawdzam" i sprawdzili Platformę Obywatelską co widać w głosowaniu! Dopóki nie będzie rozliczenia Referendum i przeproszenie wielu osób w Elblągu to równia pochyła czeka PO w Elblągu! Po tym wielkim ":sukcesie" pora na zmianę przewodniczącego PO oraz całego Zarządu i najważniejsze odsunięcie szare eminencje i wszystkich skompromitowanych prawda?

Kat_Na_Idiotów