UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

on i Gelertowa powinien oddać całą kasę którą brał przez 4 lata, nic nigdy nie zrobili dla miasta. tylko paplanina, i na dwa miesiące przed wyborami pojawiali się i chrzanili dyrdymały aby tylko się pokazać, a ona bierze jako dyrektorka szpitala 19 tysięcy pensji miesięcznie i nic nie robi, a synuś jej ma parkingi wokół szpitala