UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Opozycja nadal na garnuszku społeczeństwa i kolejne cztery lata laba i słodkie lenistwo. Klawe jest życie " opozycji " w naszym kraju. Ale i ciekawi ludzie w nim mieszkają. , że o ich preferencjach wyborczych z litości nie wspomnę.