Wybrany wątek opinii

Wcisła to za lata awanturnictwa i nic nie robienia :) macie Polaków za idi. .. w więc wasze miejsce jest na śmietniku politycznego niebytu.
(2019.10.14)
on i Gelertowa powinien oddać całą kasę którą brał przez 4 lata, nic nigdy nie zrobili dla miasta. tylko paplanina, i na dwa miesiące przed wyborami pojawiali się i chrzanili dyrdymały aby tylko się pokazać, a ona bierze jako dyrektorka szpitala 19 tysięcy pensji miesięcznie i nic nie robi, a synuś jej ma parkingi wokół szpitala
(2019.10.14)
Powrót do komentarzy