UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Opozycja odniosła sukces. .. dostali się do Sejmu. Sukces tym większy, że osiągnięty praktycznie bez programu i sensownego wskazania drogi dla Polski i Polaków na najbliższe lata. PARTIA odniosła sukces, bo obietnicami kupiła sobie głosy wyborcze zdecydowanie poszerzając swoją bazę wyborczą. .. Pozostałe partie też odniosły sukcesy. .. To kto przegrał. .. ? Polska i znaczna część Polaków. .. zwłaszcza ci uczciwi. .. Ci. którzy nie mogą kręcić, oszukiwać ani liczyć na bonusy w rodzaju pińset plusów, którzy nie mają wujka w PARTII. .. To Oni zapłacą za neobolszewicki program PARTII. .. Za pińset plusy, za galopującą płacę minimalną nie powiązaną z efektywnością gospodarczą, za przenajświętszy program PPK, w którym zarabiając 7 000 brutto i odkładając przez 35 lat możemy liczyć na 1135 ZŁ EMERYTURY miesięcznie przez 20 lat. .. a potem możemy spokojnie odejść z tego świata albo żyć i balować za ciężkie pieniądze od umiłowanego ZUSu. .. a ilu popierających PARTIĘ zarabia owe 7 000 zł brutto. .. ? Zwycięzcom i ich wyborcom należą się gratulacje. ..
GłębokaMyśl