UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Parafrazując słowa tego człowieka napisze tak " wyborcy powiedzieli sprawdzam" i sprawdzili Platformę Obywatelską co widać w głosowaniu! Dopóki nie będzie rozliczenia Referendum i przeproszenie wielu osób w Elblągu to równia pochyła czeka PO w Elblągu! Po tym wielkim ":sukcesie" pora na zmianę przewodniczącego PO oraz całego Zarządu i najważniejsze odsunięcie szare eminencje i wszystkich skompromitowanych prawda?

Kat_Na_Idiotów

Anuluj