UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Parafrazując słowa tego człowieka napisze tak " wyborcy powiedzieli sprawdzam" i sprawdzili Platformę Obywatelską co widać w głosowaniu! Dopóki nie będzie rozliczenia Referendum i przeproszenie wielu osób w Elblągu to równia pochyła czeka PO w Elblągu! Po tym wielkim ":sukcesie" pora na zmianę przewodniczącego PO oraz całego Zarządu i najważniejsze odsunięcie szare eminencje i wszystkich skompromitowanych prawda?
Kat_Na_Idiotów