64
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze że wasza śmietanka towarzyska nie wygrała......
(2019.10.14)

info

18  
  1
Wcisła to za lata awanturnictwa i nic nie robienia :) macie Polaków za idi. .. w więc wasze miejsce jest na śmietniku politycznego niebytu.
(2019.10.14)
mina bawidamka i jego połowicy bezcenne
(2019.10.14)

info

16  
  1
Przed wyborami to PIS był zły, po wyborach to wyborcy są źli. Jak dzieci!
(2019.10.14)

info

15  
  0
Mam nadzieje, że PO w Elblągu nie wygrało.
Gwmdgt (2019.10.14)

info

13  
  0
"Oczekiwaliśmy, że tu siły rozłożą się trochę inaczej, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie rządziło samodzielnie" bo liczyli ze nie utworzą rządu i będą w stanie go obalić doprowadzając do drugich wyborów. To się nazywa demokracja wg KO ????
Bigt (2019.10.14)

info

10  
  0
a moim zdaniem to delikwent mówi co jemu ślina na język przyniesie, nie rozumiejąc wypowiadanych słów. co to jest ta demokracja ? władza ludu ? a "praworządność" - to ci dopiero zagadka. korzystaj waść z pętli żuławskiej na którą wyrzuciłeś 100 mln.
(2019.10.14)

info

10  
  0
cyt. "Te wyniki pokazują, że jednak Polacy te wartości czysto bytowe postawili trochę wyżej niż obronę demokracji" Wcisła, czy ty wiesz co mówisz? Za każdym razem bierzesz udział w wyborach po co? Czy działasz charytatywnie?! Więc się nie dziw, że dla POLAKÓW są ważniejsze wartości czysto bytowe niż wasze puste obietnice i slogany.
(2019.10.14)

info

12  
  0
Glosowalan na pana i mam nadzieje ze bedziecie walczyc o przedsiebiorcow aby im ulzyc my zyjemy teraz co nas obchodzi co bedzie za 20 lat.niepelnosprawni powinni zniknac z ochroniarskich firm. Zdrowi siedza w domach bo kazdy inwalide chce skoro kase na tym maja sieciowki.panie senatorze broncie naszych rodzin.
Margo12 (2019.10.14)

info

0  
  12
Jasiu palcami się nie pokazuje ...
Mz (2019.10.14)

info

9  
  0