A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze że wasza śmietanka towarzyska nie wygrała......
Wcisła to za lata awanturnictwa i nic nie robienia :) macie Polaków za idi. .. w więc wasze miejsce jest na śmietniku politycznego niebytu.
mina bawidamka i jego połowicy bezcenne
Przed wyborami to PIS był zły, po wyborach to wyborcy są źli. Jak dzieci!
Mam nadzieje, że PO w Elblągu nie wygrało.
"Oczekiwaliśmy, że tu siły rozłożą się trochę inaczej, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie rządziło samodzielnie" bo liczyli ze nie utworzą rządu i będą w stanie go obalić doprowadzając do drugich wyborów. To się nazywa demokracja wg KO ????
a moim zdaniem to delikwent mówi co jemu ślina na język przyniesie, nie rozumiejąc wypowiadanych słów. co to jest ta demokracja ? władza ludu ? a "praworządność" - to ci dopiero zagadka. korzystaj waść z pętli żuławskiej na którą wyrzuciłeś 100 mln.
cyt. "Te wyniki pokazują, że jednak Polacy te wartości czysto bytowe postawili trochę wyżej niż obronę demokracji" Wcisła, czy ty wiesz co mówisz? Za każdym razem bierzesz udział w wyborach po co? Czy działasz charytatywnie?! Więc się nie dziw, że dla POLAKÓW są ważniejsze wartości czysto bytowe niż wasze puste obietnice i slogany.
Glosowalan na pana i mam nadzieje ze bedziecie walczyc o przedsiebiorcow aby im ulzyc my zyjemy teraz co nas obchodzi co bedzie za 20 lat.niepelnosprawni powinni zniknac z ochroniarskich firm. Zdrowi siedza w domach bo kazdy inwalide chce skoro kase na tym maja sieciowki.panie senatorze broncie naszych rodzin.
Jasiu palcami się nie pokazuje ...