UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Opozycja nadal na garnuszku społeczeństwa i kolejne cztery lata laba i słodkie lenistwo. Klawe jest życie " opozycji " w naszym kraju. Ale i ciekawi ludzie w nim mieszkają. , że o ich preferencjach wyborczych z litości nie wspomnę.


Anuluj