A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
La Capra, już nigdy nie pójdziemy tam na pizze, tfuuuuu
Oby żaden z P O z Elbląga się nie dostal .Na posredniak.
niestety ale się dostał i Wcisła i Gelert i co najgorsze ten Protas, skandal
A info nadal blokuje wpisy cenzura PRL.
Oby żaden z P O nie wszedł do sejmu i senatu to by było podziekowanie za to co robicie dla Elbląga. A wyborców nie nauczyło nic okulista już nie pomoże. Afery przekręty chamskie wyzwiska nic do was nie dociera wyborcy.
a ten Wcisła to kto to
Czemu dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Wychowanel Stslina czy Hitlera
@WASYL - największy nierób, nic nie robi tylko albo papla bezmyślnie, albo mąci i udaje wszechwiedzącego
Pani Gelert niech jako dyrektor szpitala się nim zajmie, kota brak myszy harcują, bałagan nieopisany, syf nieporządek, kolesie lekarze robią co chcą
Na fotce dwóch wielkich strategów i twórców sukcesu PO w Elblągu. .. ..