64
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
La Capra, już nigdy nie pójdziemy tam na pizze, tfuuuuu
(2019.10.14)

info

8  
  0
Oby żaden z P O z Elbląga się nie dostal .Na posredniak.
(2019.10.14)
niestety ale się dostał i Wcisła i Gelert i co najgorsze ten Protas, skandal
(2019.10.14)
A info nadal blokuje wpisy cenzura PRL.
(2019.10.14)

info

5  
  1
Oby żaden z P O nie wszedł do sejmu i senatu to by było podziekowanie za to co robicie dla Elbląga. A wyborców nie nauczyło nic okulista już nie pomoże. Afery przekręty chamskie wyzwiska nic do was nie dociera wyborcy.
(2019.10.14)

info

7  
  0
a ten Wcisła to kto to
WASYL (2019.10.14)
Czemu dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Wychowanel Stslina czy Hitlera
1234 (2019.10.14)
@WASYL - największy nierób, nic nie robi tylko albo papla bezmyślnie, albo mąci i udaje wszechwiedzącego
(2019.10.14)
Pani Gelert niech jako dyrektor szpitala się nim zajmie, kota brak myszy harcują, bałagan nieopisany, syf nieporządek, kolesie lekarze robią co chcą
bez podpisu (2019.10.14)
Na fotce dwóch wielkich strategów i twórców sukcesu PO w Elblągu. .. ..
Kaloryfer...parzy.pl (2019.10.14)

info

3  
  2