A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co ten Madej odbił w tym meczu chłopku roztropku? Piszesz głupoty.
Infrastrukturalny kompleks pilkarski moze zatykac , ale technicznie lepsi elblazanie . A goscie przyjechali , zobaczyli pustawe trybuny 3 i nie przegrali tego poprostu w glowach . Bramki poziom lepszy niz reprezentacji, ale najlepiej wypromowali sie sedziowie - pierwsza liga conajmniej.
Dopóki te malolaty będą na łuku z chucherkiem woliną to nikt normalny nie będzie chodził dopingowac, każdy normalny odbił już od nich. Za chwilę ruch kibicowski padnie, już na wyjazdy jeździ po 30osob tylko
Lepiej siedzieć przy kompie i pisac rózne uwagi niż przyjść na mecz i kibicować swoim ? Cała Polska widziała w telewizji tą tutejszą nędzę
To komu teraz ''każdy normalny'' kibicuje ?
Wolę siedzieć w domu niż utożsamiać się z tymi dzieciakami w mlynie, przecież to jest kpina. Czemu sportowcy, chuligani, normalni nie stoją na luku bo to jest teraz wstyd.
To prawda Wolina jako "przywódca" (a jest nim??), jest słaby próbuje robić pokazy siły w śród swoich, zapominając, że na łuku są tylko swoi nikt przypadkowy na łuku się nie znajduje. Może na grillu daje radę - tego nie wiem, ale na trybunach nie tędy droga, tu potrzeba zjednać fanatyków i zwykłych kibiców by dopingowali przy pełnym łuku grille czy wyjazdy załatwia się poza meczami domowymi.
Ty się z klubem utożsamiaj, a nie sprawdzaj kto ile ma lat. A w domu to sie siedzi na emeryturze.
Walczyć trenować Olimpia musi panować
@Tomasz 85 - Ale po ostatniej kolejce byl to nie siej fermentu