UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Infrastrukturalny kompleks pilkarski moze zatykac , ale technicznie lepsi elblazanie . A goscie przyjechali , zobaczyli pustawe trybuny 3 i nie przegrali tego poprostu w glowach . Bramki poziom lepszy niz reprezentacji, ale najlepiej wypromowali sie sedziowie - pierwsza liga conajmniej.

forza2liga