UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda Wolina jako "przywódca" (a jest nim??), jest słaby próbuje robić pokazy siły w śród swoich, zapominając, że na łuku są tylko swoi nikt przypadkowy na łuku się nie znajduje. Może na grillu daje radę - tego nie wiem, ale na trybunach nie tędy droga, tu potrzeba zjednać fanatyków i zwykłych kibiców by dopingowali przy pełnym łuku grille czy wyjazdy załatwia się poza meczami domowymi.
Joshua