UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej siedzieć przy kompie i pisac rózne uwagi niż przyjść na mecz i kibicować swoim ? Cała Polska widziała w telewizji tą tutejszą nędzę
Lepiej siedzieć przy kompie i pisac rózne uwagi niż przyjść na mecz i kibicować swoim ? Cała Polska widziała w telewizji tą tutejszą nędzę