UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej siedzieć przy kompie i pisac rózne uwagi niż przyjść na mecz i kibicować swoim ? Cała Polska widziała w telewizji tą tutejszą nędzę


Anuluj