UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wolę siedzieć w domu niż utożsamiać się z tymi dzieciakami w mlynie, przecież to jest kpina. Czemu sportowcy, chuligani, normalni nie stoją na luku bo to jest teraz wstyd.

BB98

Anuluj