UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To prawda Wolina jako "przywódca" (a jest nim??), jest słaby próbuje robić pokazy siły w śród swoich, zapominając, że na łuku są tylko swoi nikt przypadkowy na łuku się nie znajduje. Może na grillu daje radę - tego nie wiem, ale na trybunach nie tędy droga, tu potrzeba zjednać fanatyków i zwykłych kibiców by dopingowali przy pełnym łuku grille czy wyjazdy załatwia się poza meczami domowymi.
Joshua