UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dopóki te malolaty będą na łuku z chucherkiem woliną to nikt normalny nie będzie chodził dopingowac, każdy normalny odbił już od nich. Za chwilę ruch kibicowski padnie, już na wyjazdy jeździ po 30osob tylko
BB98