UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopóki te malolaty będą na łuku z chucherkiem woliną to nikt normalny nie będzie chodził dopingowac, każdy normalny odbił już od nich. Za chwilę ruch kibicowski padnie, już na wyjazdy jeździ po 30osob tylko

BB98

Anuluj