A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Damian szacunek!!!
No prosze Cie nie obrazaj Emerytow.
Damian Szuprytowski dzięki za walkę i brameczkę!!!!!! i proszę o jeszcze więcej!!!!!!!
Panie Malicki leczna nie jest liderem tylko jest resovia ... mecz dobry tylko tragedia ta bramka... a Damian szuprytowski ekstra
dla kogo gracie, jak wy kibiców nie macie?
Czy Olimpia ma kibiców ?Jak zobaczyłem ŁUK to pomyślałem że to mecz na dalekim wyjeździe.......
Olimpia ma tylko kibiców na internecie, chuliganów, ultras ów ód dawna już nie ma mimo ze piłkarsko jest dobrze to kibicowsko jest to upadek Olimpii
To grała liga ??? nikt z tej ekipy nie gra w kadrze Polski ???
Jeszcze 12 lub 15 pkt i spokojna zima w lidze.Na wiosnę ogrywać młodzież do PRO Junior.Dobrze gdyby Olimpia pchneła w PP medaliki i awansowała do 1/8 .Tym sposobem wyrównałaby się pamiętny mecz w 1/8 z Wisłą Kraków.
A, gdzie zespol Gornika Lecznej na stronie? Brak szacunku!!! Nawiasem to 4 zespol na czas rozgrywania meczu a nie lider?!