UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dopóki te malolaty będą na łuku z chucherkiem woliną to nikt normalny nie będzie chodził dopingowac, każdy normalny odbił już od nich. Za chwilę ruch kibicowski padnie, już na wyjazdy jeździ po 30osob tylko

BB98