95
06.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wielu ludzi, którzy doświadczyli tego jak wygląda kościół "od kuchni " zmienili o tej instytucji myślenie. Przyszło nowe, nie oklamujmy samych siebie że jest inaczej . Zmiana nie nadchodzi sytuacja już się zmienia. Panowie biskupi i księża walczą o przywileje i nachalnie żądają dla siebie szacunku posługując się nieświadomą części społeczeństwa. jedynie papież Franciszek i kościół zachodni widza jak jest . Panowie żniwa z roku na rok przynoszą liche zbiory. Kończy sie imperium . Pan Jezierski mijając czy też patrząc w oczy swoim urzędnikom chyba już to zauważył?
Olka i lolka (2019.10.06)

info

16  
  7
Troszkę zrozumienia ,chyba jest jakiś powód że ludzie nie godzą się z bezkarnoscią
jank (2019.10.06)
Dzięki Bogu.
(2019.10.06)
Kościół jest dobrem i wiarą niestety ale też trafiają sie tam ludzie którzy nie powinni służyć
(2019.10.06)
Prawdziwą wolność od religi poczujecie przechodząc na islam
(2019.10.06)

info

20  
  10
Nie oszukujmy się tam była garstka lewaków którzy chcą namieszać w społeczeństwie z kłócić ludzi zrobić chaos nie widać tam normalnych mieszkańców jest znany Kawa obrońca ubeckich emerytur jest kilku uczestników marszu równości i innych spendów deeiantów kompletna klapa
(2019.10.06)

info

23  
  13
Mieszkam niedaleko. Słyszę z mieszkania jakieś nienawistne wrzaski. Okazało się, że to jacyś przeciwnicy nienawiści, aż kipią od nienawiści. I gdzie to logika
cvb cvnb vnb vbn vb (2019.10.06)

info

26  
  10
Byłem zobaczyć na Jaśminowej tych, którzy twierdzą, że księża mają być inni niz reszta społeczeństwa. Wszyscy jesteśmy z jednego worka. Było nie więcej niż 20 osób, ale nikogo z Elbląga. Po co oni robią objazdy i panikują. Z pocfzątku myślałem, że to LGBT, bo tyle wylewali nienawiści, narzekając na nienawiść.
cb cvn vcn vcn vn vn b (2019.10.06)
@KaraibskiMuczaczo - Parafia na ul. Agrykola, Marianie, to już nie ci sami księża co dawniej. Tamtych nie ma. Kilku nie żyje, z powołania, zostali zamordowani na misjach jak śp. ks. Henryk, lub były proboszcz, co zginął w wypadku w drodze do Lublina, lub śp. ks. Jan, ten wysoki, co na gitarze grał. Serce nie wytrzymało, miał ponad 2 m wzrostu, ks. Wacek, ślad po nim zaginął. Ks. Ludwig Mejerholtz, sympatyczny, schorowany, nie wiadomo czy żyje jeszcze. Tamtych księży z powołania już nie ma w tej parafii. Tu też już po woli zaczyna zaglądać prywata, komercja i materializm.
Zatroskany parafianin (2019.10.06)
to jest ZERO ludzi z Elbląga!!!!! czemu prezydent wyraził zgodę na taką szopkę !!!!!??
NAUKOWIEC 88 (2019.10.06)