A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wielu ludzi, którzy doświadczyli tego jak wygląda kościół "od kuchni " zmienili o tej instytucji myślenie. Przyszło nowe, nie oklamujmy samych siebie że jest inaczej . Zmiana nie nadchodzi sytuacja już się zmienia. Panowie biskupi i księża walczą o przywileje i nachalnie żądają dla siebie szacunku posługując się nieświadomą części społeczeństwa. jedynie papież Franciszek i kościół zachodni widza jak jest . Panowie żniwa z roku na rok przynoszą liche zbiory. Kończy sie imperium . Pan Jezierski mijając czy też patrząc w oczy swoim urzędnikom chyba już to zauważył?
Troszkę zrozumienia ,chyba jest jakiś powód że ludzie nie godzą się z bezkarnoscią
Dzięki Bogu.
Kościół jest dobrem i wiarą niestety ale też trafiają sie tam ludzie którzy nie powinni służyć
Prawdziwą wolność od religi poczujecie przechodząc na islam
Nie oszukujmy się tam była garstka lewaków którzy chcą namieszać w społeczeństwie z kłócić ludzi zrobić chaos nie widać tam normalnych mieszkańców jest znany Kawa obrońca ubeckich emerytur jest kilku uczestników marszu równości i innych spendów deeiantów kompletna klapa
Mieszkam niedaleko. Słyszę z mieszkania jakieś nienawistne wrzaski. Okazało się, że to jacyś przeciwnicy nienawiści, aż kipią od nienawiści. I gdzie to logika
Byłem zobaczyć na Jaśminowej tych, którzy twierdzą, że księża mają być inni niz reszta społeczeństwa. Wszyscy jesteśmy z jednego worka. Było nie więcej niż 20 osób, ale nikogo z Elbląga. Po co oni robią objazdy i panikują. Z pocfzątku myślałem, że to LGBT, bo tyle wylewali nienawiści, narzekając na nienawiść.
@KaraibskiMuczaczo - Parafia na ul. Agrykola, Marianie, to już nie ci sami księża co dawniej. Tamtych nie ma. Kilku nie żyje, z powołania, zostali zamordowani na misjach jak śp. ks. Henryk, lub były proboszcz, co zginął w wypadku w drodze do Lublina, lub śp. ks. Jan, ten wysoki, co na gitarze grał. Serce nie wytrzymało, miał ponad 2 m wzrostu, ks. Wacek, ślad po nim zaginął. Ks. Ludwig Mejerholtz, sympatyczny, schorowany, nie wiadomo czy żyje jeszcze. Tamtych księży z powołania już nie ma w tej parafii. Tu też już po woli zaczyna zaglądać prywata, komercja i materializm.
to jest ZERO ludzi z Elbląga!!!!! czemu prezydent wyraził zgodę na taką szopkę !!!!!??