A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wara wam od kosciola. Nie proscie protestujący by was pochowano na cmentarzu. Pod drzewem lub byle gdzie bez księdza.
Wara wam od kosciola ci co protestują . Nie proscie protestujący by was pochowano na cmentarzu. Pod drzewem lub byle gdzie bez księdza.
Niby oświecenie było tak dawno a lud ślepo ufa słowom z ambony które często przeczą logice i nowym technologiom. Może i znajdą się i dobrzy ludzie w kościele, ale całe "kierownictwo" szczególnie w Polsce jest zadufanym i zakłamanym kołeczkiem wzajemnej adoracji i krycia się nawzajem.
gadaja o pedofilach a promuja homoseksualizm, zrobcie sobie wycieczke na Ibize, robta tam co chceta :) widac nie macie co robic tylko szukacie dziury w calym tymi marszami, odwracanie uwagi spoleczenstwa od istotnych spraw tym ze odmiencom wadzi rombek od spodnicy
Obwoźny cyrk sponsorowany przez Sorosa.
Kościół nie jest kryształowy i należy go naprawić.Politycznie uprzywilejowany przez rząd i agitujący za rządem.Smutne ale kosciól w Polsce jest upolityczniony i zawłaszczony tylko dla rządu PiS a wykluczający nie popierających prawicy.
Kto za te wyskoki polityczne Rydzyka płaci?
@PanNaŻuławach - szopke to odp... kawaler z żoliborza i rydzyk który powinien dostać nobla za ściągnięcie ciemnej masy falami radiowymi.
cyt:"gadaja o pedofilach a promuja homoseksualizm" co te dwie rzeczy mają ze sobą wspólnego?
Żenada.Prawdziwi mężczyźni,kobiety.Prawdziwi Polacy.Prawdziwi katolicy.Prawdziwi patrioci...ten język pogardy i dyskryminacji oraz kategoryzacji...