UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem zobaczyć na Jaśminowej tych, którzy twierdzą, że księża mają być inni niz reszta społeczeństwa. Wszyscy jesteśmy z jednego worka. Było nie więcej niż 20 osób, ale nikogo z Elbląga. Po co oni robią objazdy i panikują. Z pocfzątku myślałem, że to LGBT, bo tyle wylewali nienawiści, narzekając na nienawiść.

cb cvn vcn vcn vn vn b

Anuluj