UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie oszukujmy się tam była garstka lewaków którzy chcą namieszać w społeczeństwie z kłócić ludzi zrobić chaos nie widać tam normalnych mieszkańców jest znany Kawa obrońca ubeckich emerytur jest kilku uczestników marszu równości i innych spendów deeiantów kompletna klapa