UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie oszukujmy się tam była garstka lewaków którzy chcą namieszać w społeczeństwie z kłócić ludzi zrobić chaos nie widać tam normalnych mieszkańców jest znany Kawa obrońca ubeckich emerytur jest kilku uczestników marszu równości i innych spendów deeiantów kompletna klapa