UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Byłem zobaczyć na Jaśminowej tych, którzy twierdzą, że księża mają być inni niz reszta społeczeństwa. Wszyscy jesteśmy z jednego worka. Było nie więcej niż 20 osób, ale nikogo z Elbląga. Po co oni robią objazdy i panikują. Z pocfzątku myślałem, że to LGBT, bo tyle wylewali nienawiści, narzekając na nienawiść.
cb cvn vcn vcn vn vn b