A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Panie Koliński czy Ci piękni, mądrzy i odważni chcą oderwania od Państwa tylko religii katolickiej czy wszystkich religii? Pytanie do Pana bo to chyba Pańskie ''podwórko''
@1357 - Stwórca już dawno odwrócił się od swego dzieła. Uznał je za chybione i pozostawił samemu sobie. Tak więc wołania do Stwórcy zostaną bez odpowiedzi.
To wszyscy? 20 osób trzeba było z paru miast ściągać? Figurka z Niemiec, tylko przemalowana? Żenujące. .. i Koliński na dodatek.
Ksieza klamia ale najgorsze jest to ze otaczaja sie zlymi ludzmi kiermasze robia a potem za ta kase jezdza na wycieczki hehe.hermetuczne towarzystwo hehe.prowadzi mloda do slubu a ta wyrzekla sie ojca i korzeni. I ma gdzies rodzine.smieszna osoba .biega do kosciolka a ma diabla za skora.
Ta ilość ludzi to nie powala !
Ślimak, który kwiaty ślini,
Tak ich nie brzydzi, jako ta zuchwała
Fałszywa, dawna po cezarach wdowa,
Kościół, — bez ducha bożego i słowa.
Juliusz Słowacki
@Przechodzień - A najlepiej stać przy garach co ? Prać obsrane gacie swojemu panu i władcy co ? A prawdziwy facet - wspiera swoją kobietę a nie żeruje na jej słabościach i kategoryzacji. Sory zaścianku - XXI wiek a nie średniowiecze
@NAUKOWIEC 88 - polecam zaznajomienie się z przepisami prawa ustanowionymi przez twoich idoli z Nowogrodzkiej - Czytać przepisy a potem się wypowiadać
@0857.. ."Stwórca już dawno odwrócił się od swego dzieła. " jeżeli cytujesz to podaj autora np "Siewca Waitru" L. Kossakowska
Parafia agrykola jest ok?z powolania ?ciekawej tak .biegaja do kosciolka a klaszcza jak dziecko szydzi z rodzicow i wyrzeka sie dla mieszkania i kasy.dobre .czy dobry katolik przyczynia sie do rozpadu rodziny?tak to widzi dobry katolik albo czy zyczy siostrze smierci?bo nie chce miec mlodszego rodzenstwa. To jest ohyda swinstwo.rozpowiada klamstwa chcac uchodzic za biedna sierote. Bidulka. Naprawde nie ma serca taki osobnik.