Wybrany wątek opinii

to jest ZERO ludzi z Elbląga!!!!! czemu prezydent wyraził zgodę na taką szopkę !!!!!??
NAUKOWIEC 88 (2019.10.06)
@NAUKOWIEC 88 - polecam zaznajomienie się z przepisami prawa ustanowionymi przez twoich idoli z Nowogrodzkiej - Czytać przepisy a potem się wypowiadać
Gerard44 (2019.10.06)
@NAUKOWIEC 88 - bo tam jest JEDYNY słusznie występujący WSZĘDZIE Tadeusz Kawa. ..
dość TK (2019.10.07)
Powrót do komentarzy