Wybrany wątek opinii
to jest ZERO ludzi z Elbląga!!!!! czemu prezydent wyraził zgodę na taką szopkę !!!!!??
Do moderacji
Odpowiedz
21
11
@NAUKOWIEC 88 - polecam zaznajomienie się z przepisami prawa ustanowionymi przez twoich idoli z Nowogrodzkiej - Czytać przepisy a potem się wypowiadać
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@NAUKOWIEC 88 - bo tam jest JEDYNY słusznie występujący WSZĘDZIE Tadeusz Kawa. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1