UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie oszukujmy się tam była garstka lewaków którzy chcą namieszać w społeczeństwie z kłócić ludzi zrobić chaos nie widać tam normalnych mieszkańców jest znany Kawa obrońca ubeckich emerytur jest kilku uczestników marszu równości i innych spendów deeiantów kompletna klapa