UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie oszukujmy się tam była garstka lewaków którzy chcą namieszać w społeczeństwie z kłócić ludzi zrobić chaos nie widać tam normalnych mieszkańców jest znany Kawa obrońca ubeckich emerytur jest kilku uczestników marszu równości i innych spendów deeiantów kompletna klapa


Anuluj