Wybrany wątek opinii

Byłem zobaczyć na Jaśminowej tych, którzy twierdzą, że księża mają być inni niz reszta społeczeństwa. Wszyscy jesteśmy z jednego worka. Było nie więcej niż 20 osób, ale nikogo z Elbląga. Po co oni robią objazdy i panikują. Z pocfzątku myślałem, że to LGBT, bo tyle wylewali nienawiści, narzekając na nienawiść.
cb cvn vcn vcn vn vn b (2019.10.06)
@cb cvn vcn vcn vn vn b - Ja jestem z Elbląga i tam byłem ze znajomymi z Elbląga i przestań Kłamać
BezczelnyLewak (2019.10.07)
Powrót do komentarzy