UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielu ludzi, którzy doświadczyli tego jak wygląda kościół "od kuchni " zmienili o tej instytucji myślenie. Przyszło nowe, nie oklamujmy samych siebie że jest inaczej . Zmiana nie nadchodzi sytuacja już się zmienia. Panowie biskupi i księża walczą o przywileje i nachalnie żądają dla siebie szacunku posługując się nieświadomą części społeczeństwa. jedynie papież Franciszek i kościół zachodni widza jak jest . Panowie żniwa z roku na rok przynoszą liche zbiory. Kończy sie imperium . Pan Jezierski mijając czy też patrząc w oczy swoim urzędnikom chyba już to zauważył?

Olka i lolka