UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisiorki spokojna wasza rozczochrana, buzka, paciorek i spanko, a jutro do kosciolka i do spowiedzi za wieczorne wulgaryzmy, tak to u was dziala, a Elblag was juz nigdy nie wybierze więc mniej zlych emocji jak przystalo na prawdziwego bogobojnego katolika