UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg był zawsze lewicowym miastem. Bo to było i jest (?) miasto robociarskie. Także w czasach nazistowskich. Trzeba wiedzieć, że w Elblągu urodził się, mieszkał i pracował w zakładach Schichaua jako niter (nity - miast spawów) wielki komunista niemiecki - Max Reimann.

erg.