UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pisiorki spokojna wasza rozczochrana, buzka, paciorek i spanko, a jutro do kosciolka i do spowiedzi za wieczorne wulgaryzmy, tak to u was dziala, a Elblag was juz nigdy nie wybierze więc mniej zlych emocji jak przystalo na prawdziwego bogobojnego katolika