UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg był zawsze lewicowym miastem. Bo to było i jest (?) miasto robociarskie. Także w czasach nazistowskich. Trzeba wiedzieć, że w Elblągu urodził się, mieszkał i pracował w zakładach Schichaua jako niter (nity - miast spawów) wielki komunista niemiecki - Max Reimann.
erg.