UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
007 lewactwo sie loguje i daje minusy hahaha ale bieda umysłowa skoro i tak wiadomo że zboczeńcy to zboczeńcy, i komuchy to komuchy, nawet możecie dać po 1000 minusów i co z tego ? przecież i tak wami gardzimy
yataman