UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

007 lewactwo sie loguje i daje minusy hahaha ale bieda umysłowa skoro i tak wiadomo że zboczeńcy to zboczeńcy, i komuchy to komuchy, nawet możecie dać po 1000 minusów i co z tego ? przecież i tak wami gardzimy

yataman

Anuluj