UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblagu na szczescie pis nie ma juz szans zadnych, 1 mieli szanse i ich pogonili, PSL tez przegra, zostanie tu PO choc tez przespali 4 lata w sejmie i brali kasę za nic, a Lewica wejdzie więc pisiorki koniec wulgaryzmów, do łóżeczek a rano do kościółka i do spowiedzi a po spowiedzi od nowa wulgaryzmy itd.