UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mańkut przeproś, że w rsmach PZPR łapaleś z Kiszczakiem homoseksualistów w latach 80 ubirgłego wieku, jakby Biedroń wtedy był aktywny seksualnie to też byscie go złapali i szanyażem zmusili do sypania kolegów?

grzechu

Anuluj