UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mańkut przeproś, że w rsmach PZPR łapaleś z Kiszczakiem homoseksualistów w latach 80 ubirgłego wieku, jakby Biedroń wtedy był aktywny seksualnie to też byscie go złapali i szanyażem zmusili do sypania kolegów?
grzechu