UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przegracie te wybory. Znowu wyladujecie na smietniku polityki. tam tez jest wasze miejsce. Lewica objela nierzady w 1945 roku i tobyl i dla polski i dla elblaga fatany, najgorszy okres. Bedziemy was likwidowac

opus

Anuluj